0

PŁYTKI KAMIENNE

Płytki Granitowe Padang Cristal G603 60x60x2cm Płomieniowane

Płytki Granitowe Padang Cristal G603 60x60x2cm Płomieniowane
ocenaocenaocenaocenaocena
265,00 PLN
Cena brutto za m2 165,00 PLN
Cena brutto za opakowanie 59,40 PLN
Ilość m2 w opakowaniu: 0.36
Ilość szt. w opakowaniu: 1
Podstawowe
Grubość [mm]:20
Powierzchnia:Płomieniowana
Długość [cm]:60
Szerokość [cm]:60
Waga opakowania [kg]:21, 6
Miejsce stosowania:Wewnątrz/na zewnątrz
Zastosowanie:posadzki, ściany, schody, elewacje, tarasy, balkony, murki, podjazdy, ogrodzenia
Inne nazwy:G603 , Bianco Sardo , Crystal Grey
Dostawa: Cennik dostaw
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 196,80 PLN (prepayment)
Ilość opakowań
m2
szt.
Cena brutto za całość 59,40 PLN
product Description

Płytki granitowe w wykończeniu płomieniowanym są najczęściej stosowane na zewnętrzne powierzchnie. Powierzchnia płomieniowana płytek granitowych to szorstkie anypoślizgowe wykończenie powierzchni zwiększające przyczepność do podłoża.

GRANIT ze względu na naturalne właściwości jest bardzo trwały, odpornym na zarysowania i mrozoodporny - stawia ten materiał jako wzór przy wykańczaniu różnych powierzchni. Granit może być stosowany wewnątrz budynku na podłogach, ścianach, schodach, blatach jak i na zewnątrz na elewacjach, ogrodzeniach, tarasach (tutaj wymagana powierzchnia antypoślizgowa - płomieniowana). Zastosowanie granitu jest ogromne można go stosować w każdym pomieszczeniu np. : kuchni, łazience, salonie, przedpokoju, korytarzu, holu zarówno w domu jednorodzinnym jak i w budynku o dużym natężeniu ruchu pieszego jak budynki wielorodzinne, hotele, restauracje, biurowce, parki nauki, muzea, parki rozrywki, teatry itp.

Dodatkowym atutem kamieni naturalnych jakiego nie posiadają podobne produkty do wykańczania powierzchni (płytki ceramiczne, terakota itp.) jest akumulacja ciepła i jego przewodność w 100% co przy zastosowaniu kamienia naturalnego na ogrzewanie podłogowe lub ściany jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

W naszej ofercie oprócz  płytek granitowych posiadamy także płytki marmurowe, trawertynowe, płytki z łupka, kwarcytu, wapienia w różnych kolorach i różnym wykończeniu powierzchni. U nas mogą Państwo do wybranych płytek dobrać kamień na schody, parapety, kominek lub blat do kuchni czy łazienki. Wiemy, że zakup kamienia to nie wszystko a ważne jest także jego prawidłowe zamontowanie dlatego naszym klientom oferujemy nasz profesjonalny montaż co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa i bardzo konkurencyjna na rynku. Profesjonalnie montujemy nie tylko płytki kamienne ale także blaty kuchenne i łazienkowe, schody, parapety, które docinane i obrabiane są pod wymiar i gusta klienta. Bardzo zachęcamy do odwiedzenia zakładki REALIZACJE gdzie mogą Państwo zobaczyć i poszukać inspiracji do swych realizacji.

Rodzaje wykończenia powierzchni płytek granitowych:

POWIERZCHNIA POLEROWANA

TECHNOLOGIA: Polerowanie odbywa się mechanicznie za pomocą szeregu ściernic pod strumieniem wodnym.

EFEKT: Kamień otrzymuje lustrzaną powierzchnię z wysokim połyskiem a kolor jest wzmocniony.

ZASTOSOWANIE:
Stosowany wewnątrz i na zewnątrz.

POWIERZCHNIA PŁOMIENIOWANA

TECHNOLOGIA: Powierzchnię uzyskuję się w wyniku poddawania powierzchni kamienia działaniu płomienia przy użyciu palników termicznych.

EFEKT: Kamień uzyskuje szorstką powierzchnię i wysoki stopień
antypoślizgowości.

ZASTOSOWANIE:
Stosowany na zewnątrz.

Comments
This product has no comments yet

© Copyright 2016 | Polityka prywatności
Wlaściciel sklepu: graniton.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt ze sklepem

Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.